Školení masáží

Teambuildingová aktivita

Nabídka školení masáží je záměrně koncipována jako teambuildingová aktivita pro firmy. Tato unikátní aktivita nabízí školení zaměřené na masážní techniky a praktické dovednosti, které mohou být využity k podpoře zdraví a pohody zaměstnanců.

Cílem této unikátní aktivity je nejenom poskytnout účastníkům nové dovednosti v oblasti masáží, ale také podpořit teamovou důvěru a efektivitu, posílit pracovní klima a kolektivní duch ve firmě. Kromě toho školení masáží přináší příležitost k odpočinku a relaxaci, což může být důležitým prvkem v usnadnění vyrovnání se s pracovním stresem a zlepšení celkové pohody zaměstnanců.

Školení masáží je navrženo tak, aby podpořilo týmovou důvěru a komunikaci, zároveň posiluje pracovní vztahy a zlepšuje pracovní atmosféru. S ohledem na počet účastníků zajistíme odpovídající počet certifikovaných lektorů a masérů, aby byla zajištěna individuální pozornost a kvalita výuky.

Časové trvání a cena školení se bude odvíjet od konkrétních požadavků účastníků. Doporučená délka aktivity je minimálně 4 hodiny, optimálně 8 či 16 hodin dle typu masáže. O jednotlivých typech masáží lze se dozvědět více na stránkách www.masazfit.cz.

Firma ITZURO se zavázala podporovat zvířátka, a proto 20 % z ceny každého školení masáží je předáno charitativním organizacím, které pomáhají zlepšovat životní podmínky zvířat. Tímto krokem aktivně přispíváme k péči o naše němé přátele a vytváření lepšího prostředí pro jejich život.

Shiatsu masáž

Shiatsu je japonská forma masáže a terapeutické techniky, která se zaměřuje na fyzické i energetické aspekty těla. K aktivitě účastníci budou potřebovat karimatku, deku, polštářek a pohodlné oblečení. Masáž probíhá přes oblečení a bez masážních olejů.

Masáž na židli

Masáž na židli je ideální pro krátké masáže, při kterých si klient může ponechat oblečení na sobě, což zvyšuje pohodlí a pohotovost. K aktivitě účastníci budou potřebovat obyčejnou židli a pohodlné oblečení. Masáž probíhá přes oblečení a bez masážních olejů. Alternativou je masáž s oleji na obnažených částech těla případně i na masážní židli (lze zajistit).

Moxování

Moxování je metoda, při které se prohřívají akupunkturní body. Zvyšuje se produkce červených a bílých krvinek a také hemoglobinu – krevního barviva. Tím se celkově zlepšuje krevní oběh a zefektivňují se funkce lymfatického systému. K aktivitě účastníci budou potřebovat karimatku, obyčejnou židli a pohodlné oblečení. Moxování probíhá na obnažené části těla a bez masážních olejů.

Regenerační masáž

Regenerační masáž je druhem sportovní masáže, která pomáhá sportovci zbavit se únavy a zlepšit podmínky pro svalovou a kloubní činnost. K aktivitě účastníci budou potřebovat masážní lehátko (lze zajistit), deku, ručník a osušku. Masáž probíhá ve spodním prádle či v plavkách a s masážním olejem.

Španělská antistresová masáž

Španělská antistresová relaxační masáž přináší úlevu těm, kteří čelí vysokému stresu a emocionálnímu tlaku, zejména těm, kteří žijí v hektických městech a zápasí s náročným pracovním nasazením. K aktivitě účastníci budou potřebovat masážní lehátko (lze zajistit), deku, ručník a osušku. Masáž probíhá ve spodním prádle či v plavkách a s masážním olejem.

Psychosomatická masáž

Psychosomatická masáž je naprostý skvost masérských technik. Provádí se plynulé techniky po celém těle a navozuje tak uklidnění, spánek a vyrovnanost klienta, které blahodárně působí nejen na jeho psychický stav. K aktivitě účastníci budou potřebovat masážní lehátko (lze zajistit), deku, ručník a osušku. Masáž probíhá ve spodním prádle či v plavkách a s masážním olejem.